EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Masáže

Mäkké techniky

Sú formou manuálnej terapie (masáže), ktorú vykonáva vyškolený fyzioterapeut. Ich cieľom su rôzne hlboké vtrstvy tkanív od kože a podkožia cez svaly, fascie a svalové úpony.

Hlavné účinky sú zvýšenie prekrvenia, uvoľnenie tkanivových adhézií, odstraňovanie trigger pointov a svalových spazmov, čím sa sekundárne zmierňuje priebeh zápalu a urýchľuje proces hojenia.

Mäkké techniky sa najčastejšie využívajú na uvoľnenie stuhnutého a bolestivého svalstva, chrbtice a periférnych kĺbov. Rozdielom oproti klasickej masáži je najmä to, že sa vykonávajú bez použitia emulzie, aby dokázal fyzioterapeut rozoznať jednotlivé vrstvy tkanív a pôsobiť na tkanivá, ktoré sú uložené hlbšie.

Klasická masáž

Forma relaxačnej masáže, ktorej primárnym cieľom je uvoľnenie telesného napätia a príliv endorfínov. Vďaka klasickej masáži sa nabudí funkcia lymfatického a cievneho systému, čo spôsobí rýchlejšie odstraňovanie odpadových látok z metabolizmu. Pravidelnými masážami sa zlepšuje pružnosť tkanív a ich odolnosť voči preťaženiu.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Veronika, 29 rokov
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.